Leczenie pacjentów indywidualnych

Bankowanie

Przechowywanie fragmentów nowotworu oraz próbek krwi Pacjenta pozwala na zlecenie i przeprowadzenie szeregu badań diagnostycznych, w tym analizy całogenomowej. Dzięki temu możliwym staje się odkrycie przyczyn nowotworu i podjęcie leczenia celowanego.

dowiedz się więcej
Współpraca naukowo-badawcza

BioBankowanie

BioBankowanie anonimowych próbek fragmentu nowotworu zapewnia lekarzom oraz naukowcom możliwość prowadzenia badań naukowych. Tym samym, dając szansę na identyfikację patogennych wariantów w sekwencji genomu, staje się inwestycją w przyszłość medycyny i zdrowie kolejnych Pacjentów.

dowiedz się więcej
Poznaj nasze

Projekty naukowo-badawcze

Współpracujemy z jednostkami Ochrony Zdrowia na podstawie odrębnych umów, popartych zgodami lokalnych Komisji Bioetycznych. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną procesu BioBankowania, szkolenie personelu medycznego oraz wsparcie merytoryczne podczas realizacji badań klinicznych i naukowych.

W naszej placówce bada się:
podłoże genetyczne chorób rzadkich
funkcjonowanie mechanizmów naprawy DNA u człowieka
deficyt rekombinacji homologicznej w nowotworach jajnika i trzustki
wpływ nabytych zmian genetycznych na oporność i progresję nowotworów złośliwych
Wprowadzenie do BioBankowania

Webinar

Na czym polega BioBankowanie i dlaczego jest takie ważne? Jakie otwiera przed nami możliwości? Czym się różni od bankowania? Jak działa Polskie Centrum BioBankowania i z czego wynika jego innowacyjność? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi w naszym webinarium.

Współpracujemy z najlepszymi

Nasz zespół budujemy w oparciu o grupę naukowców o międzynarodowym zasięgu. Wyróżnia nas wiedza i bogate doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi biologii molekularnej w badaniach z zakresu onkologii, hematologii i chorób rzadkich.

Masz pytania lub wątpliwości?
Chcesz zostać naszym partnerem?

Napisz do nas

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności oraz klauzulę informacyjną
polityka prywatności | klauzula informacyjna