Dla partnerów

Leczenie pacjentów

Bankowanie

Dzięki współpracy z PCBB jednostki medyczne mogą zaoferować swoim pacjentom przechowywanie fragmentów nowotworu oraz próbek krwi, oraz zlecić przeprowadzenie nowoczesnej diagnostyki całogenomowej. Dzięki temu możliwe staje się odkrycie przyczyn nowotworu, co daje lekarzowi wsparcie podczas podejmowania decyzji dotyczących doboru leczenia celowanego.

dowiedz się więcej

Współpraca naukowo-badawcza

Biobankowanie

Biobankowanie daje lekarzom oraz naukowcom dostęp do anonimowych próbek nowotworów oraz możliwość prowadzenia badań i projektów naukowych z ich wykorzystaniem. Wspieramy naukowców w badaniach nad identyfikacją patogennych wariantów w sekwencji genomu, co w dalszej perspektywie staje się inwestycją w przyszłość medycyny i zdrowie kolejnych Pacjentów.

dowiedz się więcej

Poznaj nasze

Projekty naukowo-badawcze

Współpracujemy z jednostkami Ochrony Zdrowia na podstawie odrębnych umów, popartych zgodami lokalnych Komisji Bioetycznych. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną procesu Biobankowania, szkolenie personelu medycznego oraz wsparcie merytoryczne podczas realizacji badań klinicznych i naukowych.

W naszej placówce bada się:

funkcjonowanie mechanizmów naprawy DNA u człowieka

deficyt rekombinacji homologicznej w nowotworach jajnika i piersi

wpływ nabytych zmian genetycznych na oporność i progresję nowotworów złośliwych

Współpracujemy z najlepszymi

Nasz zespół budujemy w oparciu o grupę naukowców o międzynarodowym zasięgu. Wyróżnia nas wiedza i bogate doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi biologii molekularnej w badaniach z zakresu onkologii, hematologii i genetyki.

Masz pytania lub wątpliwości?
Chcesz zostać naszym partnerem?

Napisz do nas

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności oraz klauzulę informacyjną
polityka prywatności | klauzula informacyjna