Oferta dla pacjentów

Bankowanie

Bankowanie próbki pobranej w trakcie rutynowego zabiegu resekcji guza otwiera przed Pacjentem szansę na diagnostykę opartą o sekwencjonowanie całogenomowe. Analiza całego DNA nowotworu stwarza szansę na poznanie  przyczyn powstania choroby i może być wskazaniem do wdrożenia optymalnego dla danego przypadku leczenia. Trzeba jednak podkreślić, że jedynie odpowiednio przechowywana próbka umożliwia wykonanie diagnostyki genomowej i tutaj właśnie konieczne są starannie opracowane procedury bankowania.

dowiedz się więcej
Bankowanie

Dlaczego warto?

Najwyższa jakość
Bezpieczeństwo danych
Nowoczesna diagnostyka
Terapia personalizowana

Bankowanie świeżej próbki nowotworu umożliwia Pacjentowi dostęp do badań diagnostycznych, w tym do analizy całogenomowej. Analiza DNA nowotworu pozwala na pełny opis przyczyny powstania guza i umożliwia podjęcie próby indywidualnego doboru nowoczesnej terapii personalizowanej.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Przejrzyj bazę wiedzy

dowiedz się więcej
Pomoc w badaniach naukowych

BioBankowanie

BioBankowanie umożliwia Pacjentowi oddanie zmienionej chorobowo tkanki, która następnie zostanie wykorzystana do badań naukowych. W ten sposób każdy może przyczynić się do budowania wiedzy na temat zmian nowotworowych i opracowywania nowych form terapii. W dalszej perspektywie stanowi to nieocenioną formę pomocy dla borykających się z tym problemem pacjentów. Próbka przechowywana jest anonimowo i nie może być później wykorzystana do badań diagnostycznych.

dowiedz się więcej

Masz pytania lub wątpliwości?
Chcesz zostać naszym partnerem?

Napisz do nas

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności oraz klauzulę informacyjną
polityka prywatności | klauzula informacyjna