$(document).ready(function() { $('.container-wrap #author-bio #author-info a').on('click tap', function(event) { event.preventDefault(); }); });

kontakt

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności oraz klauzulę informacyjną
polityka prywatności | klauzula informacyjna

Dla pacjenta

Oferta dla pacjentów

Bankowanie

Bankowanie, czyli przechowywanie próbki pobranej w trakcie operacji lub biopsji zabezpiecza możliwość wykonania nowoczesnych badań diagnostycznych dla każdej pacjentki, u której podejrzewa się lub zdiagnozowano nowotwór piersi lub jajnika. Badanie wykonane z bankowanej tkanki oraz krwi może posłużyć do poznania przyczyn powstania choroby i dać możliwość wdrożenia optymalnego leczenia. Wysokiej jakości wyniki diagnostyki całogenomowej są możliwe do uzyskania jedynie z wykorzystaniem bankowanej tkanki.

Dlaczego warto skorzystać z bankowania?

Bankowanie przez 30 dni bezpłatnie

Fragment Twojej tkanki będzie przechowywany nieodpłatnie przez 30 dni – robimy to dla Ciebie ponieważ operacja lub biopsja to jedyne momenty w których można pobrać próbkę w celu bankowania. W trakcie 30 dni możesz zdecydować, czy chcesz pozostawić swoją próbkę w biobanku i skorzystać z pełnej oferty.

Dostęp do nowoczesnej diagnostyki

Prawidłowo pobrany i przechowywany fragment tkanki, umożliwia wykonanie nowoczesnej analizy genetycznej,  poznanie przyczyn powstania nowotworu i próbę podjęcia leczenia dopasowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta – leczenia personalizowanego. 

Inwestycja w przyszłość

Przechowując fragment guza nowotworowego w biobanku nie ma konieczności wykonania badań genetycznych od razu – można zdecydować się na przechowywanie fragmentu guza przez 3 lata, a o badaniach zdecydować w późniejszym czasie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Sprawdź naszą ofertę

Czy chcesz przyczynić się do rozwoju nauki?

Pomóż w badaniach nad nowotworami

Decydując się na dodatkową opcję Biobankowania, każdy pacjent może wspomóc badania naukowe i przyczynić się do poszerzania wiedzy na temat zmian nowotworowych. Usługa Biobankowania jest opcją dodatkową, na którą Pacjent może, ale nie musi się zdecydować, jeśli zdecyduje się na Bankowanie próbki guza do celów diagnostycznych.

Dowiedz się więcej

Masz pytania lub wątpliwości?
Chcesz zostać naszym partnerem?

Napisz do nas

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności oraz klauzulę informacyjną
polityka prywatności | klauzula informacyjna